„Škola pro všechny děti, kterým jejich rodiče důvěřují.“
Přihlaste se na naše příměstské tábory
Štěstí je věc osobní volby.
Život je stále více o změnách.
  • Úvod
  • Letní příměstské tábory

Letní příměstské tábory

Milí rodiče a děti,

zveme vás na naše už tradiční letní příměstské tábory v Bubovicích, které letos pořádáme již po osmé.

Jako každý rok nás čekají dva termíny:

10.7.-14.7. Staň se sportovní legendou (Vyzkoušíme si sporty jako florbal, basketbal, vybíjenou, volejbal, ale i atletiku nebo gymnastiku a seznámíme se hravou formou s některými sportovními legendami jako je např.: M. Jordan, Věra Čáslavská, Emil Zátopek, Jaromír Jágr a další....a na závěr se některou ze sportovních legend dokonce staneme.)

Cena táboru je 3450,-.

Přihláška na červencový tábor zde.

Poslední 1 volné místo.

21.8.-25.8. Šmoulí rej-aneb muzikál nás baví (V tomto týdnu budeme také sportovat a ještě zvládneme vyrobit kostýmy na naše závěrečné vystoupení, které společně s dětmi nacvičíme na oblíbenou šmoulí píseň. Gargamel s Azraelem si brousí zuby na šmouly, tak snad je zachráníme).

Přihláška na srpnový tábor zde.

Cena táboru je 3450,-.

Tábor je plně obsazen.

Pokud rádi sportujete a tvoříte, pak vězte, že náš  "příměšťák"  je to pravé pro vás.

Naše prostředí je rozmanité. Využíváme prostory školy u letadla Avie 14 (letadlo bude během táboru k dispozici také jako hrací prostor) v Bubovicích se zázemím ve vybavených buňkách, Bubovické sportovní hřiště a les.

Naši průvodci jsou zkušení. Vedou již několik let téměř každý den partu domškoláků v naší komunitní škole a během léta příměstské tábory.

Těšíme se na Vás!

Storno podmínky:

Dojde-li ke zrušení registrace na letní příměstský tábor později než 39 kalendářních dnů (včetně) před zahájením tábora, činí stornovací poplatek 100% z celkové ceny tábora, tzn. částka za tábor se nevrací, stejně tak, pokud přihlášené dítě na tábor nenastoupí vůbec.


Kalendář akcí

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít